Perakende Satış

Perakende Satış

Perakende satış yapıyorsanız, cari ve stok tutmak istiyorsanız, aynı zamanda fatura ve sipariş gibi işlemler yapıyorsanız, doğru yerdesiniz. En hızlı ve en uygun barkodlu satış sistemi.

     Webticari perakende satış programı ile; hızlı ürün satışı yapabilmeniz için özel olarak geliştirilen arayüzü sayesinde ve barkod okuyucu entegrasyonu ile müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarın. Ayrıca isterseniz yazarkasa entegrasyonu ve terazi entegrasyonlarını kullanabilirsiniz.

Perakende Satıcılara Özel Paketler

Her işletmeye uygun perakende satış çözümleri.

Bakkal

Bakkal veya mini market işletmeleri için özel olarak geliştirilen uygun maliyetli ön muhasebe ve barkodlu satış sistemi.

Kırtasiye

Binlerce stoğu olan kırtasiyeler için uygun fiyatlı ön muhasebe programı. Barkodlu satış, raf kontrolü ve yazarkasa entegrasyonlu program.
akaryakıt programı

Akaryakıt

Akaryakıt istasyonlarının vazgeçilmezi olan mini marketler için geliştirilen barkodlu satış sistemi ile karmaşaya son!

Manav

Manav market işletmelerinin ihtiyacı olan uygun maliyetli, terazi entegrasyonlu ve barkodlu satış sistemi.

Kuruyemiş

Gramajlı satışlar yapan kuruyemişler için terazi entegrasyonlu satış sistemi, ürünleri tartın ve satın. Üstelik kâr zarar analizi yapmak çok kolay.
nalbur programı

Nalbur

Küçük ölçekli yapı market işletmeleri diğer adıyla nalburlar için geliştirilen barkodlu satış sistemi.
kasap programı

Kasap

Kasaplar için geliştirilen uygun maliyetli ön muhasebe, terazi entegrasyonlu ve barkodlu satış sistemi.
pastane programı

Pastane

Pasta siparişlerini planlayın, müşteri memnuniyetini yükseltin. Barkodlu satış ve yazarkasa entegrasyonu ile işletmenizi bir adım öne çıkarın.
büfe programı

Büfe

Zaman yasaklı ürünlerin takibini yapabildiğiniz gibi, barkodlu satış sistemi ve daha fazlası için geliştirdik.
Webticari

Barkodlu Satış Sistemi

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Perakende satış programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

      İşletmerlerde gerçekleşen tüm süreçleri (fatura, fiş, stok takibi, barkod, cari takibi, yazdırma, raporlama, personel, tedarik, sipariş) bilgisayarlar yardımı ile hızlı ve tutarlı bir şekilde gerçekleştirir. İşletmelerin yapmış olduğu tüm operasyonel işlemleri dijital olarak gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. 
Kasiyer ve personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açabilir-kapatabilirsiniz.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
Evet, e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir ve hemen akabinde fatura ve fiş bilgileri yazıcılardan bastırılır.
Evet, dört farklı firma ile entegre çalışmaktayız; HuginIngenicoBeko ve Inpos yazarkasalar ile entegre çalışabilirsiniz.
El terminali kullanabilirsiniz, hatta birçok işlemi el terminali ile yapabilirsiniz, örneğin; raf etiketi basma, mal kabul, fiyat göster, raf bilgisi öğrenme, sipariş-teklif-irsaliye-fatura girişleri yapabilirsiniz.