Mağaza

Mağaza

Mağaza işletmeleri için özel olarak geliştirilmiş satış programı ile; satış, iade, barkod, raf etiketi gibi karmaşık süreçleri hızlıca yapabilmenize olanak sağlar. 

     Webticari mağaza satış programı ile; hızlı ürün satışı yapabilmeniz için özel olarak geliştirilen arayüzü sayesinde ve barkod okuyucu entegrasyonu ile müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarın. Ayrıca barkodu olmayan ürünleriniz için barkod yazıcı entegrasyonu ile barkod yazdırabilir ve ürünlerinize barkod yapıştırabilirsiniz. Arka ofiste tüm süreci yönetir ve analiz edersiniz.

Mağaza Özel Paketler

Mağazanızı çeşitlendirin ve zenginleştirin.

Giyim Mağazası

Tek tuşla renk ve beden tanımına göre onlarca stok oluşturabilir, seri olarak alıp, renk ve bedenine göre detaylı satabilirsiniz. Seri stok özelliği ile kolayca renk ve beden tanımlayabilirsiniz.

Ayakkabı Mağazası

Stok kartlarının renk, beden ve kavalalı olarak tanımlanması sayesinde tek bir işlem ile modelin tüm renk, beden kartları açılarak doğruluk ve hız kazanılır.
Webticari

Mağaza Satış Sistemi

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Mağaza programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

Webticari Mağaza Programı ile, müşteri takibinden, Taksit takibine, Stok takibinden, Barkod basımına, Tadilat işleminden, Ciro takibine, personel priminden, yazarkasa entegrasyonuna, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yapmanız mümkün.
Mağaza programı ile kasiyer ve personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açabilir-kapatabilirsiniz.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
Evet, ürünlerinizi Webticari Mağaza Programı ile tek tuş ile yazdırabilirsiniz. Bu işlemi iki şekilde yapmanıza olanak sağlanmıştır. Etiketlerinizi ister önizleme yoluyla yazdırabilir, isterseniz de uzman arkadaşlarımız tarafından dizayn edilen raf etiketlerini programa yükler ve tek tuş ile anlık yazdırabilirsiniz.
Evet, mağaza programı ile e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir ve hemen akabinde fatura ve fiş bilgileri yazıcılardan bastırılır.
Evet, dört farklı firma ile entegre çalışmaktayız; HuginIngenicoBeko ve Inpos yazarkasalar ile entegre çalışabilirsiniz.
Evet, tek bir panelden tüm şubelerinizi yönetebilir, farklı stok bilgileri girebilir, müşteri ayrımlarını görebilirsiniz. Mağaza sahiplerinin arka ofiste yaşadığı karmaşa ve hengâme Webticari Mağaza Programı ile düzene sokulur, zamandan tasarruf sağlanır.
El terminali kullanabilirsiniz, hatta birçok işlemi el terminali ile yapabilirsiniz, örneğin; raf etiketi basma, mal kabul, fiyat göster, raf bilgisi öğrenme, sipariş-teklif-irsaliye-fatura girişleri yapabilirsiniz.
Evet, B2C altyapısı ile kendi websitenizde satış yapabilir, dahası sanal mağazalarda ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Tek bir panelden tüm e-Ticaret platformları ile entegre çalışmanın keyfini çıkarın. Zamanınız boşa gitmesin.