Üretim

Üretim

Her çeşit üretim planlamasına uygun yapıda oluşturulmuş bu sistem ile tüm operasyonlarınızı yönetir ve takip edersiniz.

     Webticari üretim programı ile; hammaddeden ürüne kadar geçen sürede ihtiyacınız olan tüm işlemleri kolayca yönetebilirsiniz. Üretilen ürünün maliyeti otomatik olarak hesaplanır ve raporlanır. Yüzlerce detaylı rapor alarak üretim hesaplamaları yapar, kâr zarar durumunuzu gözden geçirirsiniz.

Üretim Programı hakkında

Detaylı açıklamalar 

      İşletmenizdeki üretim sürecine tam hâkimiyet için gerekli tüm işlevselliğini içeren üretim modülü ile  malzeme saflarınız, yarı mamul stoklarınız, fireler, hurdalar, alternatif kullanımlar iş emirleri ile takip edilir. Hızlı ön maliyet izleyebilme, barkod sistemiyle entegre olarak fabrikanın gerçek zamanlı işleyiş takibi, üretim makinelerinin-tezgahlarının tüm bakım yönetimi gibi geniş yelpazede çözümlere sahip olabilirsiniz.

       Web tabanlı olması dolayısı ile her yerden işletmenize bağlanıp işlemleri kontrol altında tutabilir, bunun için ekstra bir maliyete girmezsiniz. Firmanıza özel ilave yazılımlar ile size özel form ve işlemleri bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. Detaylı personel takip sistemi ile personelinizin Giriş – Çıkış saatlerini kontrol altında tutabilir, tam bir performans takibi gerçekleştirirsiniz.

Web tabanlı olduğu için sunucu maliyeti gerektirmez

Birden fazla şubesi olan işletmeler için anlık stok durumu sorgulama

Barkod takibi, Barkod basımı

Detaylı ve Basit Üretim

İşletmeye özel çalışma şablonları

Ajanda görev dağılımı

Kasa, çek-senet, banka

Detaylı cari hesaplar

Fire, Hurda vb. takibi

Personelin performansını değerlendirebilirsiniz

Müşteri Crm modülü ile satış birimi işlemleri

Ürünlere yapılmış olan işlemleri raporlayabilirsiniz

Stok listenizi, Cari listenizi ve raporlarınızı excell’e aktarabilir mail atabilir veya yazdırabilirsiniz

Müstahsil makbuzu veya alış faturalarının otomatik olarak yapılması sağlanmakta, oluşan Bağ-Kur primi gibi kesintilerin sistem içerisinde oluşturulması sağlanmaktadır

Son kullanma tarihi, raf ömrü gibi çok kritik sürelerinde takibi kolaylıkla yapılabilmektedir

Webticari

Üretim Programı

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Üretim programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

Üretim Programı ile Gıda sektörü tarladan tüketiciye uzanan çok aşamalı, karmaşık iş süreçlerinin hakim olduğu bir çalışma alanıdır. İnsan sağlığı ile birebir ilişkili gıda maddelerinin üretiminde hedeflenen standartların yakalanması için üretimden son kullanıcıya kadar uzanan tüm süreçlerin özel teknolojiler ile etkin bir takibi gerekmektedir.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
Evet, üretim programı ile e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir.