Servis Programı

Servis Programı

Servis programı ile ürünün girişinden çıkışına kadar tüm süreci yönetebilir, hangi parçaların kullanıldığını görebilir ve kolayca faturalandırma yapabilirsiniz.

     Webticari servis programı ile; arızalı ürünün girişinden çıkışına kadar, satış sonrası takibinden yedek parça tedariğine kadar her süreci kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca sipariş, irsaliye ve fatura işlerini yaparsınız. Teslim almış olduğunuz ürüne anlık barkod yapıştırır karmaşayı engellemiş olursunuz.

Servis Özel Paketler

Şirketiniz için uygun paketi seçin.

Araç Servis

Araç servis programı ile garanti takibi, oto expertiz raporu, irsaliye ve fatura gibi birçok işlemi dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Ürün teslim, garanti takibi, yedek parça yönetimi, barkod yazdırma gibi birçok farklı işlemi tek programdan yapabilirsiniz.
Webticari

Servis Programı

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Servis programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

Sektöre özel beklentilere paralel olarak geliştirilen servis çözümleri, zorlu  bir yapıya sahip sektörün iş süreçlerinde personel  yönetiminden, stok-yedek parça takibine, kalem listesinden  garantili ürün takibine, expertiz tablosundan sigorta işlemlerine, alacak verecek takibinden maaş takibine kadar yüzlerce işleme uçtan uca çözümler sunmaktadır.
Personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açabilir-kapatabilirsiniz.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
Evet, servis programı ile e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir ve hemen akabinde fatura ve fiş bilgileri yazıcılardan bastırılır.