Ayakkabı Mağazası

Ayakkabı Mağazası

Ayakkabı mağazası ile, ürünlerinizde bulunan renk, beden gibi varyantlarla minimum çaba ile maksimum kontrol ve satış imkanına kavuşursunuz.

Mağaza Programı ile Tanışın

Ayakkabı Mağaza Otomasyonu bir ön muhasebe programıdır. Kolay kullanıcı arayüzü sayesinde alışılagelen Stok-Cari programlarından daha basit ve ilk kullanışta anlaşılır bir yapıya sahiptir. Ayakkabı ürünlerinde bulunan renk, beden gibi varyantlarla minimum çaba ile maksimum kontrol ve satış imkanına kavuşursunuz

Barkodlu Satış

Barkodu okutur okutmaz ürün sepete düşer ve ürün arama karmaşasından kurtulursunuz. Ürünler için tanımlı muadil kodlar ile de satış yapabilirsiniz.

Seri Kombine

Tek tuşla renk ve beden tanımına göre onlarca stok oluşturabilir, seri olarak alıp, renk ve bedene göre satabilirsiniz. Seri ürün takibi yapmak artık çok kolay.

Raporla

Şubelere ait raporları ayrı ayrı görüp şube bazlı satış grafiğini izleyebilirsiniz. Tüm şubelerin raporunu alarak şube bazlı karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Mağaza Otomasyonu hakkında

Detaylı açıklamalar 

Program Hakkında

      Muhasebe bilgisine sahip olmadan, bilgisayar kullanan herkesin kullanabileceği kolay bir yazılımdır. Programda satış, ödeme, taksit, barkod ve iadeleri hızlıca yapabilir, pratik kullanımı sayesinde işletmenize hız getirir, kontrolü elinize almanızı sağlar.

      Webticari cari işlemleri, tüm satışlarınızı yöneteceğiniz bölüm olup iki farklı şekilde satış yapabilirsiniz. Peşin Satışta ödemenin bir kısmı peşin alınıp kalanını kredi kartı ve diğer ödeme tipleri ile alabilirsiniz. Taksitli satışta ödeme aylara bölünür, istenirse gecikme faizi uygulayabilirsiniz.

Kolayca Al

      Tedarikçiler bölümü, tüm alışlarınızı yapacağınız bölümdür. Mağazanıza veya deponuza tüm alışlarınızı buradan yapabilirsiniz. Programı kullanırken ilk giriş yapacağınız bölüm stoklar bölümüdür. Ayakkabı stoklarınızı ister tek tek, isterseniz içeriye toplu stok girişi ile aktarabilirsiniz. Stok oluşturma esnasında stoğun türü Seri-Kombin Mal olarak seçilmelidir, seri olarak türü belirlenen ayakkabılara renk ve numara tanımlaması yapılır. 35-36-37-38 gibi ayakkabı numaraları açılarak ayakkabı numara varyantı belirlenir. Sonrasında renk tanımlaması yapılır Kırmızı, Siyah, Pembe gibi renk tanımlarından sonra hangi numara ve hangi renk tanımlanmak isteniyorsa Seri Stok Tanımla butonu altından ürünün serisini tanımlayabilirsiniz. Hepsini seç butonuyla tüm renkleri veya tüm numaraları işaretleyip işlemi hızlandırabilirsiniz.

Kolayca Sat

      Arama butonuna yazacağımız renk veya ayakkabı numarası bilgisiyle uzun listelerde kolaylıkla aradığımız numara ve renge ulaşıp işaretleyebilir, Asorti butonuyla tanımlayacağınız asortileri alış ve satışlarınızda kullanabilirsiniz. Seri kombini malı satmak veya almak istediğimizde karşınıza seri stok sepet penceresi çıkacaktır isterseniz buradan alış miktarınızı girebilir isterseniz de tanımladığınız asortiyi seçerek asorti miktarı kadar alış ve satış yapabilirsiniz. Mevcut barkodları kullanarak veya yeniden barkod oluşturarak çok hızlı satış yapabilirsiniz. Kasada ürünün satılması ve ödemesinin alınmasındaki kolaylık ve hıza inanamayacaksınız.

Unutmayın

      Ayakkabı stoklarınızı sayım yaparak tüm envanteri çıkartabilirsiniz. Ajanda bölümü randevularınızı, unutmamanız gereken günlük işleri kaydedebileceğiniz bölümdür. Geciken taksitler bildirim olarak yansır. Geciken taksitlere isterseniz vade farkı belirleyerek uygulayabilirsiniz.

İncele

      Tüm tahsilat ve ödemelerinizi Kasa menüsü altından inceleyebilirsiniz. Tüm alış ve satış faturaları, ödemeler-tahsilatlar bu bölümden görebilirsiniz. Satışlarınızı nakit, kredi kartı olarak takip edebilirsiniz. Personel ödemelerinizi, avansları personel bölümünde yapabilirsiniz. Yedekleme, verilerinizin güvenliği için kullanacağınız bölümdür. Program tek tuşla yedekleme yapmanızı sağlamaktadır.

* Webticari Renk / Beden / Kavala Takibi; konfeksiyon ve ayakkabı gibi, ürünlerin renk, beden, drop, kavala detayında takip edilmesinin önemli olduğu sektörlerde, ürün yönetimini kolaylaştıran özel bir uygulamadır.

      Stok kartlarının renk / beden / kavalalı olarak tanımlanması sayesinde tek bir işlem ile modelin tüm renk, beden kartlarını açarak doğruluk ve hız kazanırsınız. Ürün giriş-çıkış hareketleri renk – beden veya asortili olarak pratik bir şekilde gerçekleşir. Böylece çok sayıda model, renk, beden yöneten firmalarda bilgi giriş çıkış işlemlerinde kontrol ve hız sağlarsınız.

      Renk, beden, kavala, drop bazında Satışlar, En Çok / En Az Satanlar, Sipariş ve Teslimat Durumu gibi raporlar alınarak ürün performans analizleri yapabilirsiniz.

      Aynı modelin farklı renk ve bedenine farklı fiyatlar tanımlanarak etkin fiyat yönetimi sağlarsınız.

Hızlı Satış özelliği ile müşteri bilgisi girmeden Perakende satış yapabilirsiniz

Peşin veya taksitli satış, stok takibi, cari hesapları ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz

Stoktaki ürünlere hızlı barkod basabilirsiniz

Tek tuşla onlarca stok oluşturabilme kolaylığı

Kritik stok raporu ve detaylı stok raporları alabilirsiniz

Taksitli ve peşin satış yapabilirsiniz

Asorti Alış ve Satış işlemleri

İade işlemleri

Kâr zarar analizi

Seri-kombini stok çalışabilirsiniz

Mağazalarda yapılan indirimler işlem esnasında anında yansıtılır

Şubelerin ayrı fiyatlar üzerinden satış yapması sağlayabilirsiniz

Müşterileri her türlü konuda SMS veya E-MAİL ile bilgilendirme yapabilirsiniz

Mağazanıza indirim kartı düzenleyerek puanlamaları görebilirsiniz

Anlık grafik raporu alabilirsiniz

Zamanı gelen taksitleri otomatik hatırlatma

Yazarkasa pos entegrasyonu ile fişlerinizi doğrudan yazdırabilirsiniz

Taksit sihirbazı ile otomatik taksitlendirme özelliği

Otomatik hatırlatma bölümü ile randevularınızı hatırlatma özelliği

Ayakkabı Mağazası

Videomuzu izleyerek fikir edinin

Sizin için hazırladığımız videomuzda bazı kesitler gösterdik, daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İzle

ayakkabi-magazasi

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

Ayakkabı mağazası programı ile müşteri takibinden, taksit takibine, stok takibinden, barkod basımına, tadilat işleminden, ciro takibine, personel priminden, yazarkasa entegrasyonuna, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yapmanız mümkün.
Satıcı ve personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açabilir-kapatabilirsiniz.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
Evet, ürünlerinize tek tuş ile etiket yazdırabilirsiniz. Bu işlemi iki şekilde yapabilirsiniz. Etiketlerinizi ister önizleme yoluyla yazdırabilir, isterseniz de uzman arkadaşlarımız tarafından dizayn edilen ürün etiketlerini programa yükler ve tek tuş ile anlık yazdırabilirsiniz.
Evet, program ile e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur.
Evet, dört farklı firma ile entegre çalışmaktayız; HuginIngenicoBeko ve Inpos yazarkasalar ile entegre çalışabilirsiniz.
Evet, tek bir panelden tüm şubelerinizi yönetebilir, farklı stok bilgileri girebilir, müşteri ayrımlarını görebilirsiniz. Mağaza sahiplerinin arka ofiste yaşadığı karmaşa ve hengâme Webticari ile düzene girer, zamandan tasarruf sağlarsınız.
Evet, B2C altyapısı ile kendi websitenizde satış yapabilir, dahası sanal mağazalarda ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Tek bir panelden tüm e-Ticaret platformları ile entegre çalışmanın keyfini çıkarın. Zamanınız boşa gitmesin.