Yapı Market

Yapı Market

Çok fazla ürün ve her ürünün de 100lerce modeli, rengi, türü bulunabilir, tüm bu stok yönetimi oldukça zorlayıcı olabilir. Webticari yapı market programı ile ürün yönetimi ve satışı hiç olmadığı kadar kolay.

     Webticari Yapı Market programı ile; hızlı ürün satışı yapabilmeniz için özel olarak geliştirilen arayüzü sayesinde ve barkod okuyucu entegrasyonu ile müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarın. Ayrıca barkodu olmayan ürünleriniz için barkod yazıcı entegrasyonu ile barkod yazdırabilir ve ürünlerinize barkod yapıştırabilirsiniz. Arka ofiste tüm süreci yönetir, analiz edersiniz.

Yapı Market Otomasyonu hakkında

Detaylı açıklamalar 

      Web tabanlı çalıştığı için mağazalarınıza sunucu yatırımı yapmanıza gerek kalmaz ve anlık olarak mağazalarınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Yapı market otomasyonu stok grup özelliği sayesinde, stok gruplarınızı oluşturabilir ve ürünlerinizi stok gruplarına göre satıp, aynı hızla raporlayabilirsiniz. Toplu stok özelliği sayesinde stoklar üzerinde toplu olarak fiyat değişikliği, iskonto, kdv bilgisi gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Hızlı Satış Sistemi

       Şirketinizin Perakende Satış mağazalarını, Toptan satış biriminizi, E-Ticaretinizi ve Genel merkezini tek bir çatı altında toplayan yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde  tüm birimlerinizi tek veya gurup bazında takip edebilecek, sonuca ve veriye daha rahat ulaşabileceksiniz. İşlemlerinizi takip edebilecek, mağaza satış performanslarını takip edebileceksiniz. Online Entegrasyon sayesinde anlık olarak cirolarınızı görebilir, stok seviyelerinizi ayarlayabilirsiniz.

       Mağaza, Şube bazında Gelir Gider takibi yapabilir, Mağaza mağaza farklı fiyatlar uygulayabilirsiniz. E-Ticaret Modülü ile gelen satışlarınızı istediğiniz mağaza ve lokasyondan sevk edebilirsiniz. Web tabanlı özelliğinden dolayı her şube açışınızda yüksek maliyetli Bilgi işlem yatırımına girmez işletme maliyetlerinizi düşürürsünüz. İnternete bağlandığınız her yer sizin şubeniz olabilir.

Satın alma Modülü

Alış-Satış Koşul uygulamaları

Raf-Reyon ayarlamaları

Kargo Ağırlık Hesaplama

Kasa Satışlarından Müşterilere Puan verme

Dokunmatik ekranlarla Satış özelliği

Depolar&Şubeler arası sevk işlemleri

Sınırsız ürün ve kategori ekleme

Barkod Raf ve Reyon etiketi basımı

Yüzlerce kategorilendirilmiş raporlar

Webticari

Yapı Market Satış Sistemi

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Yapı market programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

Ticari hareketleri yoğun, Cari ve Stok sayısı fazla, büyüme ve kurumsallaşma hedefi olan yapımarketler için tasarlanmıştır. Yapı market sektöründe ürün takibi ve stok seviyeleri çok önemlidir. Yapı market otomasyonu ile stoklarınızı kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.
Yapı market programı ile kasiyer ve personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açabilir-kapatabilirsiniz.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
Evet, ürünlerinizi Webticari Yapı Market Programı ile tek tuş ile yazdırabilirsiniz. Bu işlemi iki şekilde yapmanıza olanak sağlanmıştır. Etiketlerinizi ister önizleme yoluyla yazdırabilir, isterseniz de uzman arkadaşlarımız tarafından dizayn edilen raf etiketlerini programa yükler ve tek tuş ile anlık yazdırabilirsiniz.
Evet, yapı market programı ile e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir ve hemen akabinde fatura ve fiş bilgileri yazıcılardan bastırılır.
Evet, dört farklı firma ile entegre çalışmaktayız; HuginIngenicoBeko ve Inpos yazarkasalar ile entegre çalışabilirsiniz.
Evet, tek bir panelden tüm şubelerinizi yönetebilir, farklı stok bilgileri girebilir, müşteri ayrımlarını görebilirsiniz. Yapı Market sahiplerinin arka ofiste yaşadığı karmaşa ve hengâme Webticari Yapı Market Programı ile düzene sokulur, zamandan tasarruf sağlanır.
El terminali kullanabilirsiniz, hatta birçok işlemi el terminali ile yapabilirsiniz, örneğin; raf etiketi basma, mal kabul, fiyat göster, raf bilgisi öğrenme, sipariş-teklif-irsaliye-fatura girişleri yapabilirsiniz.
Evet, B2C altyapısı ile kendi websitenizde satış yapabilir, dahası sanal mağazalarda ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Tek bir panelden tüm e-Ticaret platformları ile entegre çalışmanın keyfini çıkarın. Zamanınız boşa gitmesin.