Su Tüp Takip

Su Tüp Takip

Su tüp takip programı sağlamış olduğu entegrasyonlar ile işletmenizi rakiplerinize göre avantajlı hale getirir.

     Webticari su tüp takip programı ile; sanal santral entegrasyonu yapılarak siparişlerin otomatik alınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca damacana su ve tüp satışlarında oluşan depozitolu ürünlerin takibi de kolayca yapılabilmektedir. Kuryeler için özel geliştirilen mobil uygulama ile siparişleri tam zamanında ve hatasız olarak müşterilerinize teslim edebilirsiniz.

Su Tüp Otomasyonu hakkında

Detaylı açıklamalar 

      Webticari Su ve Tüp Bayileri için geliştirilmiş Sipariş Takip Programı, benzerlerin den farklı olarak, Çağrı merkezi ve araç teslim operasyonunu otomasyona bağlayarak iş yükünü en aza indirmektedir.

Robot Karşılama

Müşteriniz aradığında karşısına çıkan robot ,müşterinizden sipariş adedini girmesini ister , istediği miktar girdiğinde otomatik olarak bilgi, sahadaki satıcının cep uygulamasına düşer. Plasiyer ürünü teslim edip ödemesini aldığında merkezde işlem anında gözükür ve listeden düşer. Yeni müşteri aramalarında ise müşteriniz direk operatöre yönlendirilir.

Böylelikle hem ofis işlemleri hemde sahadaki araç ile iletişim otomasyona bağlanarak, hem zamandan hemde, personelden tasarruf edilmiş olur. Siparişleri harita üzerinde takip edebilir ve müşterilere plasiyeriniz daha hızlı ulaşabilir yeni eleman alımlarında eğitimden kurtulmuş olursunuz. Ayrıca kalan stok takibi, müşteri ödemeleri gibi işlemleri de kısa sürede sistemden kontrol edebilirsiniz.

Tasarruf Edin

Daha hızlı, daha kaliteli ve hatasız hizmet vermek isteyen Su ve Tüp Bayileri için hazırlanmış sipariş takip sistemidir. Maliyeti yüksek olan insan gücü ve zaman kaybı ortadan kalkar, verimlilik artar, denetim tam olarak sağlanır.

Gelişmiş sorgulama seçenekleri ile de işyerinizin sürekli kontrolünüz altında olmasını sağlar. Günlük aylık yıllık ve iki tarih arasındaki sipariş adet ve tutarlarınızı öğrenebilirsiniz.

Paket serviste Caller İd cihazı ile arayan numara kayıtlı ise otomatik olarak tanınır, Telefon açılmadan önce ekrana isim ve adres bilgisi yansır ve sipariş alınması için adisyon açılır, Müşteriye özel not girip, müşterinin her arayışında bu notun size gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Menüden seçim yaparak kısa sürede sipariş girebilirsiniz

Menüleri istediğiniz gibi düzenleyebilir, menüye göre sipariş ayrımı yapabilirsiniz

Müşterilerinize belirli günlerde veya özel günlerinde mesaj gönderebilirsiniz

Günlük aylık yıllık ve iki tarih arasındaki sipariş adet ve tutarlarınızı öğrenebilirsiniz

Müşterilerinizin veresiye siparişlerinin hesabını tutabilirsiniz

Gelen tüm aramaların kaydını tutabilirsiniz

Paket servis için fiş kesebilirsiniz

Kasanızı kontrol altında tutabilirsiniz

Webticari

Su Tüp Satış Sistemi

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Su tüp satış programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

Webticari Su ve Tüp Bayileri için geliştirilmiş Sipariş Takip Programı, benzerlerin den farklı olarak, Çağrı merkezi ve araç teslim operasyonunu otomasyona bağlayarak iş yükünü en aza indirmektedir.
Bu program ile satıcı ve personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açabilir-kapatabilirsiniz.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, bu program ile e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir ve hemen akabinde fatura ve fiş bilgileri yazıcılardan bastırılır.
Evet, tek bir panelden tüm şubelerinizi yönetebilir, farklı stok bilgileri girebilir, müşteri ayrımlarını görebilirsiniz. İşletme sahiplerinin arka ofiste yaşadığı karmaşa ve hengâme Webticari Su Tüp Programı ile düzene sokulur, zamandan tasarruf sağlanır.
El terminali kullanabilirsiniz, hatta birçok işlemi el terminali ile yapabilirsiniz, örneğin; sipariş izleme, satıcıya görev atama, online ve offline kullanım gibi işlemler yapılabilir.