Mobilya

Mobilya

Mobilya satışı yapıyorsanız ve mobilya üretimi yapıyorsanız doğru yerdesiniz.

     Webticari mobilya programı ile; hızlı ürün satışı yapabilmeniz için özel olarak geliştirilen arayüzü sayesinde ve barkod okuyucu entegrasyonu ile müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarın. Ayrıca ürünleri gruplayarak paketler oluşturabilir, bu paketleri kolayca satabilirsiniz. Mobilya satışının dışında da üretim modülü ile hammaddeden  ürünler oluşturabilir, girdiler ve çıktıları kontrol altına alabilirsiniz.

Mobilya Otomasyonu hakkında

Detaylı açıklamalar 

      Üretim modülü ile mobilya üretim süreçlerinin tüm aşamalarını takip eder, otomasyona bağlayarak zamandan ve masraflardan kazanç sağlarsınız. Üretim reçetelerini bir defa oluşturup sürekli aynı reçeteyi kullanabilir, kullanım kolaylığı sağlarsınız. Reçete değişimlerinde veya güncellemelerde tek tuşla düzenleme yapabilirsiniz.

      Hızlı satış sistemi ile üretilen mobilyalarınızı veya herhangi bir ürününüzü en hızlı şekilde satar, tüm satış sürecinizi takip edebilirsiniz. Grup stok özelliği sayesinde özel mobilya grupları oluşturur, takımlar halinde hızlıca satışlar yaparsınız. Ayrıca takım haricinde tek tek ürün satışı da yapabilirsiniz.

Online ve Offline çalışabilme

Grup stok yapısı ile ana kalem ve alt kalemleri hızlıca satabilirsiniz

Stok grup satışı yapabilme

Takım satışı yapabilme

Modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre kullanım

Gün içerisinde ciro, kârlılık ve personel performans raporlarını görebilme

Satış, kârlılık, masraf, stok, envanter raporu gibi binlerce rapor alabilme

Depo sayımı yapabilme, birden fazla sayım birleştirme

Toplu olarak stok ve carileri düzenleyebilme (fiyat, kdv, barkod)

Envanter takibi, giriş-çıkış haraketleri ve sayım işlemleri en kolay yöntemlerle yapılmaktadır

Çoklu depo mantığı ile çalışabilir tek yerden kontrol edebilirsiniz

Webticari

Mobilya Otomasyon Sistemi

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Mobilya programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

Webticari Mobilya Otomasyonu, mobilya satışının yanında üretim aşamalarını da kontrol altına alır, işletmenizin büyümesine ve doğru analiz edilebilmesini kolaylaştırır. ERP, MRP ve MRP2 metodolojisi sayesinde tüm süreci eksiksiz takip edebilirsiniz. 
Mobilya programı ile kasiyer ve personelinize yetkiler vererek görmesini istediğiniz ya da kullanmasını istediğiniz özellikler açabilir-kapatabilirsiniz.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
Evet, mobilya programı ile e-dönüşüm hizmetleri entegre olarak çalışmaktadır. Diğer programların aksine; satış yaptığınız anda müşterinizin mükellefiyet durumuna göre e-belge oluşur otomatik olarak gönderilir ve hemen akabinde fatura ve fiş bilgileri yazıcılardan bastırılır.
Evet, tek bir panelden tüm şubelerinizi yönetebilir, farklı stok bilgileri girebilir, müşteri ayrımlarını görebilirsiniz. İşletme sahiplerinin arka ofiste yaşadığı karmaşa ve hengâme Webticari Mobilya Programı ile düzene sokulur, zamandan tasarruf sağlanır.
Evet, B2C altyapısı ile kendi websitenizde satış yapabilir, dahası sanal mağazalarda ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Tek bir panelden tüm e-Ticaret platformları ile entegre çalışmanın keyfini çıkarın. Zamanınız boşa gitmesin.