CRM

CRM

Müşteri portfoyünüz nasıl, neleri talep ediyor, neleri yanlış buluyor? Tüm bu analizi ve yönetimi yapmak artık çok kolay. Webticari CRM Programı ile tüm müşterilerinizi takip edebilir ve görüşmelerinizi yönetebilirsiniz. Yaptığınız kampanyayı CRM Programı ile tüm müşterilerinize duyurabilirsiniz. 

     Webticari CRM programı ile; müşteri portföyünüzü tanır, istek ve şikayetlere göre yol hatritası oluşturabilirsiniz. Satışları ve satış sonrası durumları analiz ederek işletmenizi bir adım öne çıkarın.

Webticari

CRM Programı

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterilmiştir, program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

CRM Otomasyonu hakkında

Detaylı açıklamalar 

      Webticari CRM çapraz çalışan fonksiyonları sayesinde azami müşteri memnuniyeti sağlayarak marka değerinizi artırmanıza yardımcı olur. Analitik CRM yaklaşımı sayesinde, sistemde biriken ve otomatik olarak arşivlenen tüm verileri, dilediğiniz an dilediğiniz noktada analiz ederek daha isabetli karar verebilme şansı kazanır, hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra, sistemin size kazandırdığı hızlı ve esnek raporlama yeteneği sayesinde zaman, emek ve maliyet kayıplarınız ortadan kalkar.

Doğru Verilerle Çalışın

      Webticari CRM, sistem içinde oluşturduğu veri saklama özellikleri sayesinde başarıyla sonuçlanan bir satış fırsatını ne zaman ve hangi fiyatla kazandığınızı kaydeder. Böylece siz de hangi rakibinize karşı hangi nedenden dolayı kazandığınızı veya kaybettiğinizi hızla analiz edip, yeni stratejiler oluşturabilirsiniz.

Müşterileri Tanıyın

      Müşterilerinizi tanıdığınızı onlara hissettirin. Yeni bir müşteri kazanmak, eski müşterinizi elinizde tutmaktan kat kat daha maliyetlidir. Webticari CRM in sağladığı uygulamalar sayesinde eski müşterilerinizi hizmet ve ürün kalitenizle mutlu ederken, siz de hızla yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşayın.

      CRM müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmet ve ürünler sunabilmek amacıyla toplanan bilgilerin bir organizasyon içerisinde paylaşılması sistemidir. Webticari CRM modülü ile müşteri portföyünüzde bulunan müşterileriniz ile ilgili tüm görüşme trafiğinizi not alabilecek, müşteri ihtiyaçlarınızı belirleyip yeni kampanya ve fırsatlar yaratabillirsiniz.

Doğru Strateji

       CRM müşteri ilişkileri yönetimi modülü sayesinde müşterilerinizin tercih ve eğilimlerini tanıyabilir, doğru pazarlama stratejileri belirleyebilirsiniz. Dünyada, hemen hemen tüm pazarlarda rekabetin arttığı, ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı ve marjların düştüğü bir ortamda müşteriye daha etkin ulaşmak, müşterinin isteklerini anlayarak ürün ve hizmetleri bu yönde şekillendirmek büyük önem taşıyor.

Tam Otomasyon

      CRM size kağıtsız çalışma ortamı sunar, çalışanlarınızı farklı yetki seviyelerinde tanımlayarak farklı departman ve yetki seviyelerinde süreçlere dahil edebilirsiniz. İş – Görüşme – Ziyaret – Toplantı – Etkinlik Yönetimini müşteri firma ilişkili olarak saklayabilirsiniz, Şikayet Yönetimi ve Teknik Destek havuzunda yer alan ürünleri izleyebilir, durum incelemesi yapabilirsiniz.

Potansiyel Müşterileri Keşfet

     Portföyünüzde olmayan fakat internet, mail, ziyaret veya tavsiye olarak bilgilerini aldığınız sizlere potansiyel olabilecek yeni müşterilerinizle ilgili de kampanya çalışmalarınızı teklif ve görüşmelerinizi bu modülümüz sayesinde görebilir ayrıca satış ekibinizin performansını takip edebilirsiniz.

Görev Atayın

     Satış temsilcileriniz ve bayilerinize sipariş ve görüşme görevleri atayabilir, e-posta bildirim ve hatırlatma iletileri yaratarak ekibinizin müşteri deneyimi performansını maksimuma ulaştırabilirsiniz. Ayrıca, tüm departmanlarınız sisteme girilen her yeni bilgiye, her yeni siparişe, mevcut stok durumu ve satış fırsatlarına dair güncellemelerden anında haberdar olur.

Fırsata Çevirin

      Müşteri ilişkilerinizin düzenli yönetimi ve satış fırsatlarının değerlendirilmesi satışı arttırmanın ilk şartıdır. CRM, satış fırsatının başlangıcından itibaren tüm aktiviteleri izleyerek satış sürecini yönetmenizi sağlar.

      Satış kadronuzun faaliyetlerini ortak ajandada takip edebilir, satış kadronuza verdiğiniz görevleri izleyebilir, müşterilerinize periyodik ziyaret planlamaları yapabilir, ziyaret sonuçlarını raporlayabilirsiniz. Faaliyetlerle ilgili giderleri kaydederek satış projelerinin maliyetlerini ve karlılığını görebilirsiniz. CRM, internetin gücünü, işletme verimliliğine ve müşteri memnuniyetine dönüştüren kapsamlı bir Müşteri ilişkileri yönetimi uygulamasıdır.

       Crm müşterileriniz ile görüşme veya teklif aşamasından sonra kazanç sağlayacağını düşündüğünüz kayıtları fırsatlar menüsü altına gönderebilir, bu fırsatlara kategoriler veya durumlar tanımlayabilirsiniz. Fırsatı oluşturan personelin satışlarını izleyebilir, fırsatın personeline, kategorisine veya durumuna göre raporlamalar alabilirsiniz.

      Webticari CRM sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinize ait tüm bilgilere aynı noktadan ulaşabilir; satış fırsatlarını, tekliflerinizi, siparişlerinizi ve satış öncesi süreçlerinizi tek tıkla yönetebilirsiniz.

      Müşterilerinizle olan randevularınızı ajandaya girip, gün gün, saat saat randevu takibi yapabilirsiniz. Günlük veya aylık randevu listenizi çıkartabilir hatta randevularınızı hatırlatmaya dönüştürüp randevu saatinden önce uyarı verdirerek istenmeyen gecikmeleri engelleyebilirsiniz.

Planlayın

       Hatırlatıcı notlar çalışma yoğunluğunuz içerisinde en büyük yardımcınız olacak, ajanda altındaki not bölümüne gün içerisinde unutmamanız gereken küçük hatırlatıcı notları girerek iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Personelinize görev tanımları yaparak iş dağılımı yapıp, görev durumu ve göreve istinaden personelin açıklamalarını ve görev durumunu izleyebilirsiniz. Randevu, Görüşme veya Kampanyalara dair hatırlatmalar girip personelinizi bilgilendirebilirsiniz. Crm müşterilerinize ait doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günleri ajandaya kaydedip bu özel günlerinde müşterilerinize e-posta veya sms göndererek kalplerine girebilirsiniz.

Takip Et ve Yönet

      Bayilerinizin ve sahadaki satış ekibinizin müşterilerle gerçekleştireceği görüşmeleri Webticari CRM ile planlayabilir, gelişmelerin sonuçlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.Müşterilerinizin satış sonrası hizmet ve ürün taleplerini Webticari CRM ile yönetebilir, böylece müşteri ilişkilerinin her aşamasını kayıt altına alabilirsiniz.

Esnek Çalışın

        Webticari Crm, size müşteri odaklı çözümler sunar. Her müşterinize özel fotoğraf, firma logosu, ses kaydı gibi belgeler ekleyebilir, müşteriler, ürünler, teklif ya da siparişler için hangi bilgileri takip etmek istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Satış temsilcileriniz ve bayilerinize fırsat ve görevler atayabilir; hatırlatma fonksiyonları, paylaşım duvarları, dijital pazarlama ve anket sistemleri sayesinde satış/pazarlama performansınızı maksimuma ulaştırabilirsiniz.

CRM programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

CRM (Customer Relationship Management), türkçesi müşteri ilişkileri yönetimidir. Var olan müşteriyi korumanın yanı sıra potansiyel müşteriye de ulaşarak yeni müşteriler kazanmak ve tüm bu müşteri kitlesini elde tutarak sonuçta markaya ve ürüne bağımlı sadık müşteriler elde etmek amacıyla yapılan tüm çalışmalara verilen genel isimdir.
Crm müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmet ve ürünler sunabilmek amacıyla toplanan bilgilerin bir organizasyon içerisinde paylaşılması sistemidir.