Restoran

Restoran

Restoran işletmelerinin tüm ihtiyacını karşılar, adisyon takip, mutfak kontrol, paket servis işlemleri, garson el terminalleri tek programda.

     Webticari restoran takip programı ile; el terminali ve tablet ile masa siparişinden, mutfak ve adisyon yazıcı kontrolüne, elektronik menüden pos siparişine, paket servisten motorize personel takibine, kasiyer takibinden kasa devrine kadar yüzlerce uygulamayı pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanmış olduğu teknoloji ile alışılmışın dışında çözümler sunar ve işletmelerin kazıncına kazanç katar.

Restoran Özel Paketler

İşletmenizi çeşitlendirin ve zenginleştirin.

Adisyon Takip

Garsonlar el terminalleri veya dokunmatik ekranlardan masalardaki siparişleri aldıklarında ilgili mutfaktan fişler çıkar, komi veya garsonlar karışıklık olmadan masalara servis eder.
paket-servis

Paket Servis

Telefon enyegrasyonu ile müşterilerinizi tanıyabilir, gelen paket siparişi hızlıca sisteme girip müşterinzi bekletmeden kontrollü bir şekilde kurye ile teslim edebilirsiniz.

Dijital Menu

Android tabletlerde kullanılan dijital menü programı ile kağıt menülerden kurtul. Fiyat güncellemesini anlık yapabilir, menü içeriğini saniyeler içerisinde güncelleyebilirsiniz.
Webticari

Restoran Otomasyon Sistemi

Program hakkında fikir sahibi olmak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu videoda bazı kesitler gösterdik, program hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ücretsiz demo oluşturup kullanabilirsiniz.

Her gün “Daha iyisi nasıl olur? Nasıl olmalıdır?” sorularına cevap arayan ekibizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

Restoran Otomasyonu hakkında

Detaylı açıklamalar 

      Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde; kolay, pratik ve performanslı bir çalışma imkânı sunar, basit kullanım özellikleri sayesinde sipariş, servis, paket, mutfak ve ödeme işlemlerini, güvenilir ve partik bir şekilde gerçekleştirir.

İşleyiş

      Garsonlar el terminalleri veya dokunmatik ekranlardan masalardaki siparişleri aldıklarında ilgili mutfaktan fişler çıkar komi veya garsonlar tarafından karışıklık olmadan masalara servis yapılır.

      Garsonlar siparişi işlendiği anda kasada görünür. Ek siparişler girilip hesap istendiğinde, garson veya kasiyer ödemeyi alarak masayı kapatır.

Avantajlar

      Restoranda otomasyonun gerekliliği performansı arttırmak, kaçağı engellemek, kârlılığı ve işletmenizi kontrol altına almaktır. İşyeri sahiplari, restoran otomasyonu sayesinde verimliliği artırır, sistemli bir çalışmaya geçerek düzensizlik ve istenmeyen zararlardan kurtulur.

Heryerden Erişim

      Cep telefonu ve internetten alınan anlık raporlar sayesinde, dışarıda olsanız dahi işletmenin durumundan haberdar olursunuz. 

      Bilgisayar ile henüz yeni tanışmış ve hiçbir muhasebe bilgisi olmayan bir kullanıcı bile çok rahatlıkla Webticari Restoran Programını kullanabilir. Adisyon işlemlerinizi ve bunun yanında tüm ticari işlemlerinizi, hatasız ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş Al  

      El terminaliyle alınan siparişler üzerinde yetkiler dahilinde iptal, ikram ve ödenmez gibi değişiklikleri aynı ekran üzerinden kolayca girebilirsiniz.

      Siparişlerinizi kağıt kalem yerine el terminalleri ile ekranlardaki resimli menü, grafik menü ya da ürün listesinden seçerek hızlı şekilde alabilirsiniz. Mutfak ve barlardaki tanımlı yazıcı ya da ekranlara tüm detayları ile anında yansır, böylece servis çok daha hızlı ve eksiksiz yapılır. Sipariş edilen ürün bazında açıklama ekleme (tuzsuz, buzlu, sütlü vb.) şansınız da var.

Entegre Çalış

      CallerID cihaz entegrasyonu ile telefondan gelen siparişi hızlıca sisteme girdiğinde, el terminali üzerinden anlık olarak görüntüleyebilirsiniz ve müşterinizi bekletmeden siparişi ulaştırabilirsiniz.

Çoklu Çalışma

Programı birden fazla kişinin kendi kullanıcı adı ve şifresi ile programı çalıştırarak kullanması mümkün olup, hangi kullanıcının hangi işlemleri yaptığı yönetici tarafından incelenebilmektedir.

Online ve Offline Çalış

      El terminalllerini ister online isterseniz de offline kullanabilirisiniz, dolayısıyla hiçbir zaman kesintiye uğramadan işlerinize devam edebilirsiniz. Bir işletmede işlerin duraksamasını hiçbir işveren istemez, bu gibi senaryolar düşünülerek geliştirilen uygulamamız, büyük beğeni kazanmış ve kısa sürede birçok işletmede kullanılmaya başlamıştır.

    Kolaylıkla masa birlieştirme ve masa taşıma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca masa siparişi taşıma veya iki masanın siparişini birleştirme işlemleri de yapabilirsiniz.

İşlemler

    İstediğiniz masaya iskonto uygulayabilir, müşteriniz hesap istediğinde masaya ait adisyonu yazıcıdan hızlı şekilde yazdırırsınız. Ödemeleri peşin, kredi kartı veya açık hesaba işleyebilir, sonrasında bakiye tabikini ister cari hareketleri inceleyerek, ister rapor alarak görebilirsiniz.

Mutfak Takip

    Programda bulunan mutfağa bilgi gönderme sistemi sayesinde, garsonlarınız da aldığı siparişleri, mutfağa bildirmek zorunda kalmaz. Mutfakta bulunan yazıcıdan sipariş bilgisi otomatik olarak yazdırılır. Böylelikle hatasız ve hızlı bir şekilde sipariş takibi gerçekleşmiş olur.

Raporlayın

    İşletmenizde satışını yaptığınız ürünlerin nereden, nasıl, ne zaman ve ne kadara alındığı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Böylelikle kâr zarar basit bir şekilde takip edilir. Webticari Restoran Otomasyonu tüm cafe, bar ve restoran türü işletmelerde adisyon, masa takibi, kasa ve mutfak takibi için uyumludur. İstediğiniz tarihler arasındaki adisyon işlemlerinizi inceleyebilir akabinde yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

      Webticari piyasada mevcut olan yazarkasalar, POS cihazları ve Terazileri tam destekler. Yazarkasa markaları olarak, HUGIN, INGENICO, BEKO ve INPOS ile birlikte çalışmaktadır.

     Webticari yazarkasa entegrasyonu, işlemlerin pratik, hızlı ve hatasız bir şekilde yapılmasına imkân verir. Sonuç olarak kasada kredi kartı ile satış süreniz saniyelere indirgenmiştir.

Tam Kontrol

       Ürünler üzerinde toplu olarak fiyat değişikliği, ürünleri belli gruplar veya özel kodlar altında toplayıp raporlamalarda oluşabilecek karmaşayı engelleyebilirsiniz. Eksilen ürünler alış siparişi ile sisteme girilir, siparişler sevketme irsaliyesi ile gelen ürün miktarı kadar veya siparişin tamamı geldiyse siparişin tamamı tek tuşla irsaliye edilir, aynı hızla fatura haline dönüştürülür. Raporlama esnasında siparişler ürün detayına göre veya liste halinde alabilirsiniz. Ürünlerin çıkış miktarlarına göre stok çıkış raporu veya satış raporları ile dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Ödeme Türleri

      Kasalarda nakit, kredi kartı, yemek çekleri ve parçalı ödeme yöntemleri kullanılabilir, alacağınız nakit miktarına göre para üstünü gösterir.

Stok İşlemleri

      Stok bölümü kullanıcının ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Ürünlerin KDV ve Fiyat bilgilerini hızlı bir şekilde değiştirmek mümkündür. Stok çıkış ekstresi raporu ile de dilediğiniz bir ürün hareketini tarih filtreleri ile izleme olanağı sunmaktadır.

Kampanya Oluşturma

      Webticari ile onlarca farklı kampanya oluşturabilirsiniz, örneğin; promosyon, indirim, belirli tutar üzeri iskonto gibi farklı kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Restoran programının yanında diğer çözümlerimizi de keşfedin!

60'tan fazla sektör için en hızlı ve en kullanışlı ticari programlar geliştirmekteyiz.

Bize sormak istediğiniz birşey var mı?

İstek, şikayet ve çözümler hakkında bize soru sorabilirsiniz.

0

Destek

0 +

Mutlu Kullanıcı

0 +

Yorum

0 +

Dil

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Şube

0 +

Sektör

0

Yazılım Evi

Son Gelişmeler

01.01.2022 tarihinde e-Arşiv fatura kesme limiti vergi mükelleflerine 5.000 TL'den 2.000 TL'ye vergi mükellefi olmayanlara 30.000 TL'den 5.000 TL'ye indi.

Sık Sorulan Sorular

Destek ekibimize ve satış personellerimize en çok sorulan soruları bu alanda görebilirsiniz.

Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanılan ticari yazılım programlarıdır. Maliyet-Kâr Hesabı, Stok, Kasiyer Denetimi, Veresiye, Masa Yerleşim Planı, Personel Takip, Kasa, Fatura, ödeme gibi işlemleri kolaylaştıran ve tek yerde toplayan sistemin bütünüdür.
Evet, siparişteki her bir ürünü dilediğiniz gibi seçim yapabilir, ayrı ayrı ödeme alarak tamamlayabilirsiniz.
Evet yapabilirsiniz, detaylı raporlarımız sayesinde yüzlerce farklı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarla karşılaştırabilirsiniz.
Evet, programımız online ve offline olarak çalışmaktadır. İnternet kesildiğinde çalışmaya devam edersiniz, internet geldiğinde yaptığınız işlemleri tek tuş ile gönderebilir, bu sayede senkronize (eş zamanlı) çalışabilirsiniz.
Evet, her kullanıcıya farklı yetkilendirme seçenekleri verebilirsiniz, dilediğiniz zaman yetkileri genişletebilir veya daraltabilirsiniz.
Webticari Restoran Otomasyonun'da yüzlerce detaylı rapor alabilir, binlerce farklı varyasyonlarda raporlar hazırlayabilirsiniz.
Evet, dört farklı firma ile entegre çalışmaktayız; HuginIngenicoBeko ve Inpos yazarkasalar ile entegre çalışabilirsiniz.
Evet, garsonlarınızın performasına göre satış grafiklerini görebilir, prim hesaplaması yapabilirsiniz.
Evet, garsonlar sipariş aldığında, siparişler direkt mutfak ekranlarında görünür ve hazırlanmaya başlanır, usta siparişi hazırladığında tek bir tuşa basarak garsonu haberdar eder, garson görsel ve sesli uyarı sistemi ile siparşin hazır olduğunu anlar ve müşteriye teslim eder.
Evet, paket servis için online siparişten, kurye takibine kadar tüm süreci düşündük ve kolay hale getirdik. Sanal santral entegrasyonu ile paket servis programı destekleyerek iş yükünü ciddi anlamda hafiflettik, müşterilerinizin adı,telefonu ve adresi gibi yorucu kayıt girişlerini sisteme kayıt ederek zamandan tasarruf etmenizi sağladık.