Webticari Yazılım Hakkında

Firmamız, 2006 yılında yazılım Ar-Ge çalışmaları yapmak üzere kurulmuştur. Tam bir yıl sonra online ticari uygulamaların internet ortamında çalışan türünü geliştirmeye başlamıştır. Uzmanlık alanını bu alanda geliştirmeye karar vermiş, sermayesini bu projeye ayırmıştır. 2 yıllık bir çalışmanın sonunda ise tamamen internet üzerinden çalışan Webticari uygulamasını bitirmiştir. Günümüzde var gücüyle bu uygulamasını geliştirmek için enerji harcamaktadır.

Bizi daha yakından tanımak istiyorsanız

Neden Webticari Yazılım?

Ticari Yazılım Programları, lisanslanmak veya son kullanıcıya satılmak için tasarlanmıştır. Bu, kâr amacı güden kurumlar tarafınca geliştirilen yazılımların tümüdür. Ticari yazılımlarda asıl amaç gelir elde etmektir. Bu nedenle ticari kaygı güdülerek üretilen yazılımlar bir lisans anahtarı veya yazılım kopyası olarak satılır. Ticari yazılımı satın alan kullanıcı o yazılımın lisansını satın almış sayılmaz. Firma o yazılımın yalnızca kullanım hakkını satmış olur.
Teknolojideki hızlı ve akıl almaz gelişme, klasik ticari yazılımların sayfasını kapatmıştır. Bu da işletmeleri online yazılımlara yönlendirmiştir. Global iş dünyasında, masraftan tasarruf edilerek verimlilik ve kalite arttırılmaktadır. Bu alandaki ihtiyaçları analiz ederek, programını geliştirerek piyasaya sunmuştur.
Ofisten bağımsız, evde, işte, yolda, kısaca heryerde kullanılabilir. Masaüstü, dizüstü veya cep telefonları ile işleri takip edebileceksiniz. Kolay kullanımı, pratik, güvenlikli bir yazılım olan Webticari; sürekli kendini geliştiren, dinamik bir yazılımdır.

Webticari Vizyonumuz?

Webticari, tüm sektörleri kapsayan entegre bir yazılım geliştirmiş, online kullanılan en yaygın ticari yazılım olmak için yola çıkmıştır. Her platformdan ulaşılabilen güvenli bir yazılımla, ticaret hayatınızda bilişim ayağınız olmak istiyoruz. Hayal edileni yapmış, hayal edilmeyenleri ise güçlü bir altyapı ve sistematik bir kodlamayla hayata geçirmeye kararlıyız.
Amacımız; Webticari adını internette yazılımın karşılığı yapmak.

Webticari Misyonumuz?

21.yüzyılda ticari yaşamın bilgisayar destekli sürdürülmesinin gerekliliğine inananıyoruz. Bu doğrultuda işletme yönetiminde sınırları aşıp her yerden kontrol edilebilen, tam entegre sistem en önemli amaçlarımızdandır. İhtiyacınız olanı tek bir çatı altında toplayarak, teknolojik bir altyapı ile hizmet vermekteyiz. Buna ek, ticaret hayatını etkileyen parametreleri bir araya getirip, kullanıcının sağlam adımlar atmasını sağlamaktayız.

Webticari Stratejimiz?

Konusunda lider çözüm ortakları ile çalışıp, ne yaptığını bilen ve meslek ahlakı yerleşmiş bayilerle sizlere ulaşıyoruz. Özgüveni tam, meslek bilgisi tam, kişiliği sağlam ekip üyeleri ile yaptığımız işe saygı duyarak çalışıyoruz.

Niçin İnternet Platformu?

Biz geleceğin bu platformda şekilleneceğine inanmaktayız. Çabamız bu platformda gecikmeden yerimizi alabilmek ve zirveyi temsil etmektir. Bunun için gerekli ürünleri geliştirmeyi ve hizmet sunmayı stratejik hedef olarak görmekteyiz.
Geleceğin iş ortamına uygun ürünleri bugünden kullanmaya başlamanın ve bu konuda öncü olmanın gururunu yaşamaktayız.
Bu platform size hem kolay hem de yaygın iletişim ağı olmasıyla bugün belki yeteri kadar anlaşılamayan bir çok rekabet avantajı sağlayacaktır.

Ekip

Ersin Acar

Yönetici ve Satış

Aytunç Sevren

Yazılım

Mustafa Can

Yazılım

Sefer Sarı

Yazılım

Aybars Akgün

Yazılım

Ali K. Özgümüş

Yazılım - Teknik Destek

İshak Salman

Tasarım

Sude Acar

Müşteri Destek - Muhasebe

Webticari Hikaye

Konusunda lider çözüm ortakları ile çalışıp, ne yaptığını bilen ve meslek ahlakı yerleşmiş bayilerle sizlere ulaşıyoruz. Özgüveni tam, meslek bilgisi tam, kişiliği sağlam ekip üyeleri ile yaptığımız işe saygı duyarak çalışıyoruz.

webticari hakkında
webticari hakkında
webticari hakkında

Strateji & Analiz

Hayal ettiklerinizi yapmış, hayal edemediklerinizi planlamış güçlü bir altyapı, yeni teknoloji ve sistematik bir kodlamayla hızlı çözüm olmakta kararlıyız.

  • webticari hakkında Hikaye başlar Küçük bir ekip olarak başladık, aradan geçen kısa süre zarfında çok iyi işler başardık ve şuan Türkiye'nin neredeyse her ilinde hizmet veriyoruz. Yanısıra yurtdışı satışlarımızı da arttırmaya devam ediyoruz.
  • webticari hakkında Bu iş tamam Belli bir standart oluşturmayı başardık, yazılım ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile emin adımlarla ilerliyoruz.
  • webticari hakkında Webticari Yazılım 60'tan fazla sektör için çözüm üretiyoruz..
    Piyasadaki diğer yazılım şirketleriyle ortak çalışmalar yapmaktayız, müşteri memnuniyeti için entegre çalışma prensibini önemsiyoruz.
  • webticari hakkında webPoss Satış Sistemi Kendi ürünümüz olan yüksek oranda yerli cihazımız Webposs Dokunmatik Satış sistemi ile yazılımımızı birleştirdik. Herşey birarada !
  • webticari hakkında Webticari Mobile Webticari Mobile Uygulaması ile sahada güç sizde. Günümüzde cep telefonlarının yeri oldukça önemli. Bu durumdan istifade ederek mobil cihazlar için uygulama geliştirdik.
  • webticari hakkında Webticari büyüyor ! Her geçen yıl daha da büyüyerek gücümüze güç, müşterilerimize daha fazla yarar sağladık.
  • webticari hakkında Webticari Vizyonumuz Webticari, tüm sektörleri kapsayan entegre bir yazılım geliştirip, İnternet üzerinden kullanılan en yaygın ticari yazılım olmak için yola çıkmıştır.
  • webticari hakkında WtRun piyasada ! Son olarak yeni WtRun ile sizlere daha iyi hizmet için burdayız. En yeni teknoloji ile altyapımızı yeniledik. Herşey daha hızlı ve güvenli !

Müşterilerimiz

Bizim için tüm Webticari kullanıcıları ailemizin bir parçasıdır. Bu ailede herkesin isteklerini dikkate alıyor ve bu doğrultuda geliştirmelere devam ediyoruz.

2.500+

Mutlu Müşteri

10.000+

Webticari KUllanıcısı

50+

Profesyonel Bayi

webticari hakkında

Bize katılmak ister misin ?

Webticari, stajyer ve tam zamanlı çalışanlar için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Webticari kariyer gelişimi için izin, sevk ikramiyesi, patent ikramiyesi ve eğitim fırsatlarını içerir. Tam donanımlı PC'ler, mutlu personel, parlak yeni teknoloji fırsatları seni bekliyor.

Açık Pozisyonlar

Sistem Yöneticiliği

Açık Pozisyon şuan için bulunmamaktadır. Bizi takip etmeye devam edin.

Grafik Tasarımcılığı

Açık Pozisyon şuan için bulunmamaktadır. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazılım Mühendisliği

Açık Pozisyon şuan için bulunmamaktadır. Bizi takip etmeye devam edin.

Teknik Destek Elemanı

Açık Pozisyon şuan için bulunmamaktadır. Bizi takip etmeye devam edin.

Size daha fazla yardımcı olabiliriz

Webticari kullandığı yazılım teknolojisi ile; işletmelere şimdiden geleceğin yazılımını sunmakta, online ve offline çalışma özelliği sayesinde, ofis sınırlarını kaldırarak, her noktadan işlerin takibini ve kontrolünü sağlamaktadır.

Web tabanlı kullanım sayesinde, ofis sınırlarını kaldırarak, her noktadan işlerin takibini ve kontrolünü sağlamaktadır.

Webticari ile şirketinizi yönetmeye başlayın

*30 gün ücretsiz deneyin